کادو ویژه تولد

تولد یا زادروز یکی از خاص ترین روزها برای هر فردی است. این سنت در اواسط قرن نوزدهم آغاز شده اما تا اواسط قرن بیستم محبوب نشده بود. جشن تولد و کادوی تولد یکی از ویژگی‌های بسیاری از فرهنگ‌ها می‌باشد. روزی که انسان را در درون به فکر می برد، به روز های سپری شده، به اتفاقات خوش و ناخوش در سال گذشته و حتی قبل تر، به کار های کرده و نکرده و عمر گذشته که دیگر باز نمی گردد. اما در بیرون منتظر خاطراتی به یاد ماندنی که با دیگران رقم می زند. خاطرات روزی که می تواند با جشن گرفتن آن در ذهن ماندگارتر شود.
آیین‌های جشن تولد یکی این است که مهمانان ممکن است بخواهند کادو تولد برای میزبان بخرند و  به او بدهند. جشن تولد چه با حضور ده ها نفر از دوستان و چه با یک عزیز می تواند به یادماندنی شود. این جشن را همیشه با هدیه تولد همراه میکنیم. اما انتخاب یک کادو تولد خوب بستگی به شما دارد.
ما به شما به عنوان کادو تولد یک جعبه از گل های رز که در بسته بندی ای باورنکردنی و حیرت انگیز برای شما آماده می گردد را پیشنهاد می کنیم. با در نظر گرفتن تمام جوانب برای رقم زدن خاطره و تجربه ای به یاد ماندنی که برای کادو تولد بهترین گزینه است.

زیبایی در طرح ،کیفیت در ساخت

آن چیزی است که شما میخواهید، ما آن را به شما تقدیم میکنیم. به امید محیطی آرام و لذت بخش برای شما

روياهای خود را به واقعيت تبديل کنيد

مجموعه فلوریا همواره در پی خلق ايده هايی ناب و خلاقانه ست و در انجام فعاليت های خود جذابيت، زيبايی و کارايی را سر لوحه کار خود قرار میدهد.

به ايده های شما جامع عمل ميپوشانيم

حکاکی لیزر روی چوب MDF بسیار زیبا و با کیفیت بوده و همچنین لبه های صاف و با کیفیت از مشخصه های اصلی آن است.