پیشنهاد جذاب و سورپرایز برای آقایان

همیشه در زندگی همه افراد دنیا، یك روز خاص وجود دارد. این روز خاص می‌تواند روز تولد، روز عروسی، روز عشق، روز بهترین و یا بدترین خاطره باشد.
گاهی وقت‌ها یک روز می‌تواند جانی دوباره به زندگی آدم‌ها دهد. مثل روزی كه پرستار نوزادی در بغل، مردی را از "پدر شدنش" خبر می‌دهد.
معمولا خریـد هدیه روز مرد برای آقـایـان کــار ساده ای نیست و نخواهد بود! اما باید معمای "چه چـیز می تـوانـم بـه او هـدیـه بـدهـم کـه دوسـت داشته باشد؟ " را به هر نحوی که شده حل کنیم. البته شاد كردن همسر یا پدر خانواده آن هم در روز خاصی مثل روز پدر یا روز ولنتاین، تنها از طریق خرید هدیه میسر نمی‌شود. مثل بوجود آوردن شرایطی كه در فضای خانه احساس راحتی و آرامش بیشتری كند. مطمئن باشید این كار برای او به‌ مراتب لذت‌بخش‌تر خواهد بود (ولی هدیه هم بخرید تاثیر دو چندانی خواهد داشت.)
اگر همسر یا پدری دارید که هر چیزی دارد جز یک لامبورگینی چند میلیون دلاری! و حتی خودش نیز اعلام میدارد که نمیخواهد چیزی برایش بخرید ، پس در این شرایط تهیه کادوی مورد علاقه او کاری بس دشوار خواهد بود.و البته هیچ هدیه مناسبی معمولا وجود ندارد که بتوان آقایان را راضی نمود اما با توجه به نکات زیر بهتر و با ذهنیتی باز میتوانید هدیه یی را که دوست دارند را برایشان انتخاب کنید.
پروفسور " مارگارت راکر " که دکترای روانشناسی دارد و متخصص در امور هدایا نیز میباشد معتقد است، در روابط میان جنس های مخالف، این نکته حائز اهمیت است که مردان تصور می کنند کادو تنها یک مبادله اقتصادی است. در حالی که گاهی اوقات  یک خانم از خانه یی پر از گل های رز حیرت زده خواهد شد. مردان، بیشتر از هدیه ای خوششان می آید که بتوانند آنرا نگهداری کرده و از آن استفاده کنند.
البته این قانون برای بیشتر مردم چه خانم ها چه آقایان کاربرد دارد که هیچ ارزشی برای کادوهای رایج و پیش پا افتاده از قبیل جوراب و لباس زیر ، قائل نیستند هدایایی که احساس می کنند شما برای تهیه آن هیچ فکر و تلاشی نکرده و هیچ زحمتی به خودتان نداده اید. البته آقایون بیشتر کادویی را دوست می دارند که برایشان جالب باشد. آقایون نیز دوست دارند که احساس دوست داشته شدن بکنند، یک هدیه روز مرد متفکرانه به راحتی می تواند احساس عشق و پشتیبانی را در آنان بیدار کند.
بهتر است هر چند وقت کادویی به او هدیه دهید که دوست داشته باشد مثل قاب عکسی با تصویر موردعلاقه اش یا جعبه یی پر از شیرینی یا شکلات و ...


ایده هایی از جنس فلوریا :
در مناسبتی خاص یازده شاخه گل رز قرمز و یک رز مصنوعی برای او بخرید . رز مصنوعی را در وسط گلهای رز طبیعی جای دهید به آن کارت تبریک وصل کنید که روی آن نوشته شده باشد: تا زمانی که اخرین رز پژمرده شود دوستت خواهم داشت.

*
به محل کارش گل بفرستید. او نه تنها از گل ها لذت خواهد برد بلکه وقتی از طرف همکارانش به خاطر این عمل شما مورد توجه قرار بگیرد لذت او دو چندان خواهد شد.

*
یک رز ساقه بلند را در جایی قرار دهید که آن را ببیند در حالی که به همراه آن یادداشتی با این مضمون وجود داشته باشد: از این که وارد زندگی من شدی متشکرم.
*
اگر می خواهد به سفر برود برایش کادو بخرید و در گوشه کیف او بگذارید تا وقتی که در راه است آن را پیدا کند.
*
تعدادی گل رز بخرید و آن را پشت آفتاب گیر اتومبیل سمت مسافر قرار دهید روی یک کاغذ بنویسید دوستت دارم و آن را پشت آفتابگیر بچسبانید.
همانطور که به سوی مقصد می راند به او نگاه کنید و بگویید روی گونه اش چیزی هست. او آفتابگیر را پایین خواهد کشید که از آینه اش استفاده کند که گلها روی سرش میریزد و یادداشت را می بیند.
*
به وسیله جمع آوری تعدادی از عکس های دو نفره خودتان تعدادی از ته بلیت های جاهایی که از آن ها دیدن کرده اید و هر خرت و پرت دیگری که برای شما یاد آور خاطر ای می باشد یک مونتاژ عاشقانه درست کنید.
*
با تعدادی کوپن عشق یک حس رمانتیک خلق کنید. مثلا کوپنی با این محتوا : این کوپن به برنده اجازه می دهد که مقداری به او عشق بورزم تاریخ مصرف */*/****
اگر می خواهید مطرح کنید که شما و او همیشه در کنار هم خواهید بود تاریخ چندین سال آینده را استفاده کنید.

نکته ۱: هر هدیه ای که خواستید به پدر یا همسر خود بدهید ، حتما با یک یادداشت یا کارت پستال با نوشته شما ، همراه باشد.

زیبایی در طرح ،کیفیت در ساخت

آن چیزی است که شما میخواهید، ما آن را به شما تقدیم میکنیم. به امید محیطی آرام و لذت بخش برای شما

روياهای خود را به واقعيت تبديل کنيد

مجموعه فلوریا همواره در پی خلق ايده هايی ناب و خلاقانه ست و در انجام فعاليت های خود جذابيت، زيبايی و کارايی را سر لوحه کار خود قرار میدهد.

به ايده های شما جامع عمل ميپوشانيم

حکاکی لیزر روی چوب MDF بسیار زیبا و با کیفیت بوده و همچنین لبه های صاف و با کیفیت از مشخصه های اصلی آن است.