هديه‌ای خاص ‌برای روزی خاص- سالگرد ازدواج

زندگی مشترك، شیرینی ها و تلخی های خاص خودش را دارد. عشق و درك متقابل، زندگی را برای زوجین زیبا می كند و باعث می شود كه آنها از بودن در كنار هم لذت ببرند و چه خوب است كه در این میان هر یك از آنها سعی كنند لحظات خاطره انگیزی را برای طرف مقابل بیافرینند. سالگرد ازدواج را می توان یكی از بهترین فرصت ها تلقی كرد. 

دوست داشته شدن و مورد توجه واقع شدن تنها برای زنان نیست و مردان نیز اگر چه به زبان نمی آورند ولی همیشه از نشان دادن احساسات و ابراز محبت لذت می برند.گاهی اوقات با سورپرایز کردن شوهر ،دوست داشتن وی و محبت خود را بار دیگر یادآوری کنید.
حس دوست داشته شدن و محترم شمرده شدن در طول زندگی زناشویی امری حیاتی است.زمانی که مرد شما بعد پایان کار روزانه یا بعد از اتمام یک دوره کار به خانه برمی گردد، دقیقا حس علاقه و احترام را درونش به وجود می آورد.
سورپرایز همسر از جمله مواردی است که می تواند لحظاتی زیبا و جذاب را در زندگی زناشویی فراهم آورد، مطمئنا هیچ یک از ما زندگی یکنواخت و سرد را دوست نداریم  اغلب ترجیح می دهیم اقدامات هیجان انگیز و جالبی در زندگی انجام دهیم. روش ها و ایده های متنوع و جالبی در زمینه سورپرایز کردن و غافلگیری همسر وجود دارد که به شما یاد می دهیم که چگونه با فعالیت های ساده و کم هزینه لحظاتی رویایی و زیبا برای خود و همسرتان فراهم آورید.
شما می توانید هدیه ایی زیبا و متفاوت برای همسرتان تهیه نمایید. برای سورپرایز نمودنش به سراغ هدایای بروید که انتظار خرید آنها را از جانب شما ندارد و آن را بعد از کادوپیچ و تزیین نمودن لابه لای وسایل شخصی یا در اتومبیلش قرار دهید و به گونه ایی برنامه ریزی کنید که متوجه هدیه اش شود.
حال اگر به دنبال روش هایی برای انجام تزیینات مختلف برای غافلگیر کردن همسرتان هستید، حتما سری به بخش گالری ما بزنید و از ایده های فلوریا استفاده کنید.

هدیه سالگرد ازدواج خود را با ایده های این بخش می توانید به یک جشن دونفره ی عاشقانه و پر از محبت تبدیل کنید. در نظر داشته باشید که غافلگیر کردن همسر با کادو سالگرد ازدواج زیبا خواهد شد ولی  با داشتن ایده های متفاوت اهمیت این روز را به همسرتان ثابت خواهید نمود.
جشن گرفتن در ذهن اکثریت ما به معنی خرج کردن پول هنگفت و خریدن هدیه های گرانقیمت و تجملات است. اما تجربه ثابت کرده است که اتفاقا پول در این نوع مراسم در درجه دوم قرار دارد، اصل حس درونی شماست، انگیزه و اشتیاق شما  برای انجام کار ها و خلاقیت و هنری است که در آن به کار می برید. با کمی فکر کردن و صبر، هنر و حوصله به خرج دادن می توانید با هدیه سالگرد ازدواج ، جشنی به یاد ماندنی  و تا ابد خاطره انگیز برای همسرتان بوجود آورید.
 

زیبایی در طرح ،کیفیت در ساخت

آن چیزی است که شما میخواهید، ما آن را به شما تقدیم میکنیم. به امید محیطی آرام و لذت بخش برای شما

روياهای خود را به واقعيت تبديل کنيد

مجموعه فلوریا همواره در پی خلق ايده هايی ناب و خلاقانه ست و در انجام فعاليت های خود جذابيت، زيبايی و کارايی را سر لوحه کار خود قرار میدهد.

به ايده های شما جامع عمل ميپوشانيم

حکاکی لیزر روی چوب MDF بسیار زیبا و با کیفیت بوده و همچنین لبه های صاف و با کیفیت از مشخصه های اصلی آن است.